iceT

Kdo má tu moc?

Koukám ráno na nové dotazy,a samozřejmě nelze si nevšimnout kolik mám bodů:koukám ale ted odpoledne a zdá se mi,že nějaké ubyly.Ptám se jen proto,že i někteří jiní uživatelé se v diskuzích zmínili,že jim občas body ubydou.Jsem tady kvůli jiným uživatelům,ne kvůli bodům,ty mě nezajímají,ale zajímá mě jestli je možné body někomu odebírat?
Nevím kam přesně vložit otázku,tak je v kultuře.
Doplňuji:
Právě,že dnes jsem ještě na nic neodpovídala,a když se stalo dřív,že byla smazaná nevhodná otáska s mojí odpovědí už s palcem,tak ty body zůstaly.
Taky to nebudu řešit,ale je to docela zajímavé.

Nejlepší odpověď
kropitko

Mě je úplně jedno co bylo kam přesunuto, případně smazáno, ani mi nevadí úbytek bodů, ale co mě fakt pěkně sere, že ne vždy se tak děje.
Proč to není spravedlivé. Proč to admin přesune jen někdy, proč ne vždy odečte body, proč pokaždé nenapíše, že to smazal, případně přesunul. Pak tu vznikají zbytečné dohady.

Další odpovědi
annas

Teď se také dívám. Nevím, na co jste odpovídala, ale mně ubyly body za odpovědi na dvě otázky Ilines. Odpověd může poskytnout jedině ona, protože pokud otázky přesunuli do aktualit či anket admin., dostala určitě mail.

Podívejte se, kde je otázka, na níž jste odpovídala. Body mohou mazat jen admin. Nikdo jiný.
Doplňuji:
Pokud někdo nepřesunul otázky ze zlomyslnosti, ale udělali to admin., nedá se nic dělat. Hlavně že otázky a odpovědi nikdo nemaže.

ReHu

Vcelku souhlasím s kropítkou.
Já tedy ani nevím, jestli mi nějaké body ubyly nebo ne, nějak to nesleduju, ale myslím, že by tady byl větší klid, kdyby byly stejná měřítka pro všechny.
I když chápu, že admin nemůže sledovat dění non stop a tak mu může i něco uniknout.

anonym

mě taky před chvíli ubylo několik bodů,ale neřeším to,stejně stím nic nenadělám,možná že jste odpovídala jako já na nějakou nevhodnou otázku a tu admíni smazali,tím vám ubyly body,já už se tím nezabývám,je to zbytečné

anonym

Mam to podobne.Pred chvili jsem to pod profilem zaregistrovala,2bo­dy dolu a uz jsou zase zpet.Neumim si to vysvetlit.
Doplňuji:
Ten 27leden a podivna nahoda,byla presunuta do ankety.Nedostala jsem upozorneni.Nevim cim to je?

Elk

Taky mě to zarazilo a zřejmě i bodů mi ubylo…?, ale dostal jsem upozornění, abych pokládal otázky dle kategorií a ybych se podíval na kodex, kam se co má psát, tak si budu dávat BACHA. Snad se polepším, ale jestli mám o 15 nebo 15O bodů víc… to jsem jako jepší, nebo snaživější, nebo mám na to víc času, nebo jenom blbnu…?
Jsme tady pro Odpovědi, odpovědi pro nás anebo my pro vědomosti, zábavu a taky trochu pro potěšení?

iceT

Tady asi někdo kouzlí,dvě mé otázky z předevčera byly přesunuté,o tom vím,ale body zůstaly na svém místě,ledaže by se mazaly se zpožděním.Anebo nějaký kouzelník…

annas

iceT – nevím přesně, ale mám pocit, že body za otázky se nemažou, ale nevím to jistě. Jen za odpovědi.

iceT

Aha,ale co,svět se kvůli tomu nezboří,já nezbohatnu,alespon ne finančně.Jak jsem už napsala,jsem tu kvůli jiným,ne pro body.

kropitko

No kvůli bodům je tu docela malé procento, mně jen vadí ta nespravedlnost. Admini by měli být důslední,,,,

iceT

Nespravedlnost na světě byla,je a bohužel i bude,důslednost by měla taky být,ale na tu zjevně není čas.Jinak jsem nechtěla štárat do nikoho a do ničeho…

annas

Je pravda, že záleží asi na tom, kdo má službu, kdo otázky sleduje. Někdy některé admin. nechá, jindy přesune – dvojí metr.

led

To mazanie je asi podľa toho, kto je práve v „cenzurnej“ službe