Georgo2010

Kdo má povinnost uklidit na sídlišti uklidit rozbitou sklenici z chodníku a trávy?

Město ani obsluha místní restaurace/posezení s tím nic nedělá! Je pak jen otázkou času, kdy si někdo zraní nohu nebo rozřeže plášť u kola.

Nejlepší odpověď
chudst

Snad mesto. Ale… myslim, ze by to mel udelat ten, pred jehoz domem to je. Obzvlaste ma-li pejska nebo dite. Ma-li restauraci, muze to byt take jeho vizitka. Na mesto se v tomto spolehnout nemuzete a kazdy, kdo ma dost rozumu, to uklidi.

(Samozrejme nepocitam, ze by to mel udelat ten, kdo to rozbije, to je samozrejmost, ale bavime se o tom, kdo by to mel uklidit ci ma to za povinnos.)

Další odpovědi
DDarent

ten, komu patří pozemek…

žolik

Za uklid odpovídá město,musí si sjednat pořádek,posílejte dál městu připomínky.

Zdroj: žolík