aeiou

Kdo má oprávnění dohledat adresy bydlišť osob,které na internetu poškozují mé jméno?

Kdo má oprávnění dohledat adresy bydlišť osob,které na internetu poškozují mé jméno?Má toto oprávnění Policie ČR nebo soud?Policie mě vyrozuměla,že toto oprávnění nemá na základě zákona na ochranu osobních údajů,protože se jedná jen o přestupek,nikoliv o trestný čin.Právník mi sdělil,že toto právo má soud.Soud mě ale vyrozuměl,že toto právo též nemá.

Nejlepší odpověď
Dochy

Používej doplnění otázky, nebo diskusi. Nezakládej novou otázku na stejnou věc.

Další odpovědi
Yap

Nikdo, dokud nepodáte trestní oznámení. Pak policejní vyšetřovatel.

anonym

Opakování otázky je zde bráno za podvádění. Příště pokračuj v „doplnění otázky“ nebo v „diskuzi“.