dust8

Kdo má klíč od brány pekelné?

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi aliendrone. Naštěstí zapomněl, kde ty klíčky zašantročil.

Další odpovědi
hapiky

Spíše si myslím, že brána pekelná je pro každého otevřená dokořán. I pro ty, co se z dobra už docela zbláznily.

aliendrone

Příroda má ráda rovnováhu, vždy je něco za něco. Např. Keplerova nezřízená posedlost sexuálními aktivitami (chlívnost) je způsobena přebytkem testosteronu, jehož přebytek je kompenzován jasně viditelným úbytkem vlasů (pleškou) i pouhým okem neviditelným úbytkem kognitivního myšlení (rozumu).

I ti jednodušší jedinci po zamyšlení ihned přijdou na to, že je nesmysl, aby aliendrone měl klíč od brány pekelné, kterýžto vývod je pro Keplera zhola nemožný, neboť jeho myšlení je totiž natolik vytěžováno problematikou, kterak se dostat do kalhotek slečnám a paním, že v důsledku toho mu zbývá pramálo volné mozkové kapacity byť jen na zachování elementárních, pro život nezbytných funkcí (dýchání apod.- s pochopitelnou vyjímkou sosání metyl/ethylalkoholu a dalších hydroxylových derivátů uhlovodíků, neboť tuto činnost jeho tělo provádí čistě nepodmíněně reflexivním způsobem, jež nevyžaduje mozkové funkce)

Aliendrone nejkrásnější, nejskvělejší, nejúžasnější etc. NEMŮŽE mít klíč od brány pekelné, protože ho nepotřebuje! Zavřené dveře (pokud se před ním neotevřou samy) zásadně otevírá pomocí nacvičeného precizního kopnutí své něžné desítky nožky, tudíž by mu klíč k ničemu NEBYL. (Všechny ostatní případy otevírání dveří aliendronem jiným způsobem jsou jednak extrémně vzácné, druhak zahrnují použití planžety a souvisejícího vybavení, tudíž ani zde není klíč potřeba.) ;) :)

Protože aktuálně si usilovně buduji image hodného, milého, dobrotivého apod. drona (muehehe), tímto opravdu, ale OPRAVDU UPŘÍMNĚ vyzývám všechny mosoje, Edisony, Drapy či jakékoliv jiné zdejší bestie, abyste se Keplerově „úvaze“ NESMÁLI, neboť jeho duševní výkon (jakkoliv ve výsledku pomýlený) je s ohledem na výše uvedené FANTASTICKÝ a vlastní život ohrožující! Jestli mu nepomůže odlet první třídou tryskáčem do zahraničního wellnessu spojený s vynucenou abstinencí všech možných typů (a to pro něj budou STRAŠLIVÁ MUKA!), jde v případě jeho odpovědi dost možná o „labutí píseň“ na rozloučenou! :D ;)

Nabízí se hned z první, že klíč od brány pekelné má led (coby démonická velvyslankyně Pekla a nejvyšší představitelka evropské padloapoštolské nunciatury), popřípadě že ho skrývá známý gangster a škodič Dochy (už jen že dal palec Keplerově odpovědi vzbuzuje SILNÉ podezření)!

Ovšem pravda je zcela prostá. Klíč od brány pekelné se ZTRATIL! A to krátce poté co megaumělec / osvoboditel / spasitel Vašík Krátkokalhotový zcepeněl a po zásluze byl expedován do Pekla. Ihned po příchodu začal v Pekle zavádět „pravdu“ a „lásku“ spolu s dem(ent)okracií a výsledek se DOSTAVIL! V okamžitém neuvěřitelném nárůstu chaosu, zmatků a všeobecného bordelu byl klíč zašantročen (podobně jako majetek našeho státu v privatizaci a souvisejících akcích) a důsledky vidíte kolem sebe sami. Po světě bloumá mnoho Kalousků, Pitomiů, Burešů, Mumií a dalších elementů, které již dávno měly užívat očistnou proceduru v kotlích pekelných!

Takže to PLS někdo vysvětlete Keplerovi (ovšem před tím navlékněte pás cudnosti či trenýrky z přinejmenším pancéřové oceli – a to i chlapi, jeden nikdy neví…)! ;) :D :D

annas

Pokud chcete vstoupil do pekla u nás, klíč není třeba, vchod je za šípkovým keřem.

www.odpovedi.cz/o­tazky/odkud-pochazi-a-k-cemu-se-vztahuje-uslovi-jdi-k-sipku

Ve světě se můžete dostat do pekla z různých míst, také není třeba klíč.

https://epocha­plus.cz/brany-do-pekla-kudy-se-da-vstoupit-do-podsveti/

--
Dane a Vergilius při vstupu do pekla rovněž klíč nepotřebovali, – prošli devíti kruh do hloubky, až se dostal k Luciferovi..

Peklo nebylo stvořené pro člověka, ale pro padlé, neposlušné anděly. Člověk při vstupu do pekla nepotřebuje klíč, protože se do něj sám vrhá.

Člověk prožívá i peklo na zemi, – zde má naději peklo přežít, ale z posmrtného pekla není návratu.

Lidé, kteří se vrhají do pekla, jdou svou cestu, žijí jiný život, než chtěl Bůh. Takže v pekle jsou jen "dobrovolníci "., není třeba je do pekla pouštět jako sv. Petr do nebe, kam nejdou sami … .

led

Kedže Kepler ako žiačik v škole nažaloval na aliendrona a aliendrone následne sčasti zverejnil tajomstvá dávnych vekov, ozrejmím pravdivú pravdu o kľúči…

Pátranie po kľúči od Brány pekelnej prebieha už viac než 7000 rokov, od čias postavenia Baalbeckých terás, keď tam pristál kozmický zločinec aliendrone.

Miesto toho, aby iniciatívne zapojil svoje mimozemské znalosti do rozvoja ľudskej civilizácie, ukradol kódovaciu kartu od „CJ“ tj. Centrálnej jednotky Božieho počítača a zneužil ju na otvorenie „Brány pekelnej“.
Potom sa prestrojil do ľudskej podoby a občas ho objavíme v dôležitých etapách ľudskej histórie v rôznych „prevteleniach“.
Následky tohto aliendronovho zločinného činu ľudstvo pociťuje dodnes.
Prirodzene, dodnes nikdy nepriznal, čo s kľúčom od Brány pekelnej spravil.

anonym

držíme se u odpovědí ještě faktů nebo už z toho uděláme jen cirkus (já jsem pro cirkus ale v tom případě dejte povel a můžem to rozjet ve velkém) ? 🙂 … odpověď zní nikdo a peklo neexistuje.

dubraro

Čert, který má právě službu u brány.

aliendrone

ANO, typická ženskodémonická DEMAGOGIE, ve které led odvrací pozornost od své osoby je pro její odpověď signifikantní.

Jenže jsem zde ještě já, tudíž máte smůlu madam, žádnou další podložku z nějakého muže si NEVYROBÍTE! Pro informaci neobeznámených uvádím záznam jejího počínání pro výstrahu všem lehkověrným, co by je čekalo v případě setkání s led! https://www.y­outube.com/wat­ch?v=dhqvPHud8Rw

Dochy

ge0rge
Jak si proboha přišel na to, že peklo neexistuje? Prohlídni, přečti, skoukni něco z následujících odkazů. pokud to zvládneš všechno a neomdlíš, jseš nejspíš zasloužilý pekelník.

https://www.ka­fe.cz/moda/mod­ni-peklo-existuje-galerie-uplne-nejvic-modnich-kiksu-co-najdete-na-internetu-36444.html
https://www.mod­nipeklo.cz/
https://tv.id­nes.cz/modni-peklo/modni-peklo-to-nejhorsi-z-nasich-ulic.A160323_140­109_modni-peklo_kuko
https://cilichi­li.cz/tag/mod­ni_peklo/

aliendrone

A já bych se ge0rge zastal, protože pokud je někdo NIKDO, tak je to to samé, jako kdyby neexistoval, ne? ;) :)

A vůbec – jak si to vůbec představuješ Dochy? Gangster, škodič, buldozer dívčích srdcí (proto máš tak blízko ke Keplerovi) a cpeš se do VĚDECKÉ diskuze odborníků na slovo vzatých? :)

Až budeme diskutovat problematiku „Kterak snadno a rychle zmermomocnit pokladní při současném zesoukromňování zlata z trezorů ČNB, aniž by došlo ke komplikacím“ (jako otěhotnění, spuštění alarmu etc.) – prosím, relevantnost tvého názoru bude nezpochybnitelná. Ale mezi Nebe a Peklo se nepleť, jinak spadneš jako mnozí jiní do osidel Její démonické Excelence led a pak budeš o Peklo ještě PROSIT! ;) :D :D

led

Naozaj ,stačí sa pozrieť okolo seba, prípadne zobrať „rozum do hrsti“ a pozrieť si trochu históriu civilizácií až do dnešných čias. Uvidíte ako ľudia vytvorili Peklo na Zemi.

hapiky

Dal jsem bodík oběma, neboť dokud ráno ještě létají satirické jiskry, nejsme ještě v prdeli.

aliendrone

Ok, ale koukej přiznat, že MNĚ – aliendronovi NEJKRÁSNĚJŠÍMU se dostalo HEZČÍHO bodíku (kterého by pro Keplera byla škoda)! ;) :)

hapiky

🙂

Kepler

🙂