Rokio

Kdo má hlavní slovo v tom, jak jsem inteligentní?

U sociální pracovnice z Brna, u které jsem si šel udělat IQ test, který trval asi půl hodiny, mi bylo naměřeno IQ ve výši 80 bodů.

U klinického psychologa, u kterého jsem absolvoval několika hodinový IQ test, mi vyšlo IQ 97 bodů.

Moje matka si myslí, že jsem moc šikovný kluk a že rozhodně moje IQ není snížené, ačkoliv si dříve myslela, že moje IQ je velmi nízké.

Můj otec je přesvědčen, že jsem inteligentní.

Moje asistentka je názoru, že moje IQ je nad průměrem a že mám vynikající paměť.

Nejlepší odpověď
zjentek

jiná odpověď

Hlavní? Fakt hlavní? Nejspíš tvá sousedka a ty ostatní drbny z okolí.

Další odpovědi
anonym

jiná odpověď

Jsou lidé kterým nikdy nikdo IQ neměřil a jsou inteligentní. Prostě se tím tak moc nezaobírej, nemá to žádný význam. Snaž se v životě trochu zabývat i něčím jiným, než jenom sám sebou …

Dochy

jiná odpověď

Nikdo. Proběhlé testy ani odhady se na tvé inteligenci nepodepíší.

Klaproth

jiná odpověď

Odpověď dá pouze život.