terry

Kdo jste viděl kdysi kultovní film Emmanuella nebo Milenec Lady Chatterleyové?

http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/272192-predstavitelka-kultovni-filmove-emmanuelly-je-v-komatu.html
Doplňuji:
Na tehdejší dobu dost odvážné, co?

Nejlepší odpověď
anonym

V televizi jsem zmíněné filmy neviděla.
Doplňuji:
Ale jak si pamatuji, tak naši měli knihu Emanuela, ale spíše jsem do ní nahlédla jenom vyjímečně. Jsem si spíše četla příběhy o trochu více drsnější erotice. Ale když bylo zjištěno jaké mám mimo jiné čtenářské zájmy, tak bylo čtivo před mnou ukryto. Ale co, tak jsem se vrátila zpátky k pohádkám a dětským knížkám.

Další odpovědi
anonym

Najednou neumí skoro nikdo číst??? Já viděla Emmanuellu 😁 Bylo to hrozně napínavý a nikdo si netroufnul dopředu říct, jak to dopadne…bzzzz bzzzz

Drap

Na každého z nás to čeká.

terry

Drape, nestraš. Já čekám, že skonám v klidu ve noci ve spánku :). Relativně zdravá.
Pár takových jsem znala ☹