ReHu

Kdo jste už čekal na sčít.komisaře – marně? Jela jsem kvůli tomu z práce.

Doplňuji:
Před chvílí jsem přišla z návštěvy, měli na stole Právo, kde se píše, že komisařka přišla společensky unavená a tiskopisy jí došly :(.
Na poště trvalo vyřízení 1 klienta cca 30 – 40 minut a jeden tam byl po třetí ☹.
Můj názor – v Kocourkově to byla skvělá organizace.

Nejlepší odpověď
ten který je

U mne byl ohlášen mezi 18:00 – 20:OO a přišel v 16:00.Byla náhoda že jsem byl doma.

Další odpovědi
hanny 2

Dostali jsme do schránky 2lístky,kdy má někdo přijít,každý pochopitelně na jiný den.Na první termín nikdo nepřišel,spíchala jsem kvůli tomu z práce,dnes přišla v pravé poledne,kdy jsem nevěděla co dřív.Dodělávala jsem oběd a měla jsem na návštěvě dceru s dětmi.

bobánek

Umě byl ohlášen mezi 14:00 a 16:00.Myslíte že jsem se ho dočkal,nedočkal.Tak doufám že příjde zítra a jestli ne tak má smůlu.

anonym

Ke mně má přijít zítra,v neděli,mezi 11 a 13 hodinou a tak jsem zvědavý zda přijde v tuto dobu.Nepřijde-li ,tak má smůlu!
Doplňuji:
Tak přišly dvě a ještě před stanoveným termínem a v pohodě.

iceT

K nám měl přijít asi až za týden-přišel dnes-byla to slečna a ještě se omlouvala,měla v tom zmatek a říkala,že ztratila lístek ke komu všemu má jít,tak to zkoušela napasblink kdo bude doma.Pak má to sčítání vypadat…

anonym

U nás chodí naše pošťačka,byla ohlášena 7.3.od 16.00–18.00,zvonila přesně 16.05.

mosoj

Na co nadáváte na sčítání? Ten bordel dělají nesoudní lidi ( říkají si komisaři), kteří si samostatně ani nedokáží reálně naplánovat distribuci hromádky lejster na určené adresy a pokud možno v nějakém časovém rozpětí. Ten plán si dělali sami a pokud si někdo naplánuje doručení přímo na konkrétní hodinu nemá u toho co dělat. Ještě se vymlouvat na ztracený papírek ??? Ale téměř všichni si určitě myslí, že by dokázali podnikat a že jsou nedocenění.

jancacv

zdravim,tak já se dodneška nedočkala nikoho a to už čekám od min.víkendu a ani žádnej lístek nedošel,a to se to má odevzdat prej do25.3 zítra jdu na poštu zjistit kterej dobrák je tak línej že se nedostavil,a spucuju ho jak malého smrada,tady vtomdle státě je fakt bordel,jako nic proti ale snad stát ví podle rodnejch čísel kolik lidí má a kolik umřelo ne?kreténi jen pruděj a ještě zmetci vyhrožujou pokutama kdybych se odstěhovala na Mars tak jako kdo to za mě vyplní když tu nebudu hm?fakt pakárenskej stát jeden velkej birokrat.šiml totál.úředničina a stejně vtom pak bude ještě větší bordel než je a mraky papírů se zbytečně popíšou,jako by to nestačilo přes net.

VampGirl

Taky jsme doma čekali marně. Paní, která měla formuláře přinést byla ohlášená mezi 12:00 až 14:00, ale nakonec nepřišla vůbec…

SajmonModer

Právě teď k nám přišli. Moc milí lidé :D

Mucillinka

Sčítání ať si strčej někam!!!!Včera u nás zvonili jak na lese, div neservali zvonek a ty papíry, no to jsem šla na znak!!!Co je komu do toho, jakou vyznávám víru, jakou mám školu, kde jsem bydlela před rokem, kolik máme metrů čtverečních, atd??!!Stejně je to jenom o tom, kolik kdo vydělává a jak se kdo má, takže se připravme na pořádný zdražování a to VŠEHO!!

dědapetr

Musím se zastat těch pošťaček,ráno v 6.00 jsou na poště pak jdou roznášet poštu a letáky.Znova na poštu pro sčítací papíry,roznést a znova na poštu to uložit do počítače a v 22.00 návrat domů.A to ještě jsou lidi na ně přívětiví jak tady píšete.Přitom jim to určili a né že by to bylo dobrovolný.Tak mějte snima trpělivos oni si sčítání nevymysleli.

GM

U nás se taky pošťačka ohlásila na 18.00 a přišla v 16.00, prý toho má moc. Byla jsem doma jen čirou náhodou.

Já...

My. Celou sobotu. Upravili jsme kvůli tomu program celé rodiny a ..... NIC! Dle mého to není problém, generálně, jednoho subjektu, ale všech zúčastněných. Samozřejmě kromě obyvatelstva – ti snad jediní to berou v tomhle státě vážně. Nesoudní komisaři, nekvalitní aparát, ap. Levá neví co dělá pravá a naopak. Prostě amatérština od A do Z… Výjimky pochopitelně existují – a to na obou stranách…

terry

Teď mi volala mamka, že u ní byli. Měly termín mezi 10 a 20 hodinou. Takže téměř celý den.
Z tiskopisů je úplně vedle, co všechno chtějí vědět.
Rozměr kuchyně, čím se topí, jestli má teplou vodu, ekonomickou situaci, …
Chci vidět ty 80-ti leté nebo 18-ti leté s nejvyšším vzděláním 7 tříd ZŠ, jak budou vyplňovat.

ten který je

Začíná to pěkným bordelem a bůh ví jak bude naloženo s informacemi.Ani nechci domyslet…