flodur

Kdo jste letěli letadlem,bylo vám špatně?

http://sphotos­.ak.fbcdn.net/hpho­tos-ak-snc4/hs1358.snc4/163089­_174753789215933_1000004­39383475_482456_4284244_­n.jpg

Odpovědi
hanulka11

Nikdy mi špatně nebylo , ale při turbulencích se žaludek hýbe- to je fakt
Doplňuji:
první let mého vnoučka -už je to dost roků …chudák, těšil se co uvidí z okýnka a pak vše zaspal

http://img.na­dapenny.com/t20/103­42/nadap144024828­670231.jpg

BEAES

Nebylo mi špatně, myslela jsem si, že to bude horší. Při delších cestách je mi spíše špatně v autě. Pytlík jsem ještě nikdy nepoužila.

Terryle

Nikdy, ale je fakt, že jsem zažila jen klidný lety. Problémy mi dělá jen zaléhání a bolest uší při přistání, to je zlo…

Hanulka11:
Díky za radu. U mě je hlavně problém v tom, že mám asi zúžené eustachovky nebo co, takže mi polykání skoro nepomáhá, na dokonce ani moc nezabírají postupy vyrovnávání tlaku, které mi radil kamarád pilot :o) Co fakt pomůže, jsou kelímky s kapesníčkama namočenýma horkou vodou na dně a plácnout si je na uši. Vypadáte sice jako idiot, ale roztáhne to trubky v uších a bolest přejde, nebo je aspoň snesitelná :o) Ale hrozně záleží na rychlosti sestupu a na typu letadla – mám vyčíhnuto, že Boeing 737 zlobí, kdežto Airbus A320 je v pohodě, asi jak je novější, tak to mají líp řešený… :oD