terry

Kdo jste dnes demostroval nespokojenost?

Nejlepší odpověď
tom004

Možná to bude divné,ale takové demonstrace považuji za nesmyslné. Většinou pár jedinců zmanipuluje ostatní,a sami si mohou zařvat,a sem tam něco zničit.

Další odpovědi
hanny 2

Přiznám se že ne,nikdy jsem ani nebyla zvonit klíčema.Tady jsou lidé líní na to,aby chodili na demonstrace.Tomáš Klus zpívá ve své písni Pánubohudooken – Přes to všechno, co lid v tom kraji zažíval,
probíhaj všechny nepokoje v pajzlu u piva
a stále věří na rytíře z Blaníku,
než přijdou, zvolil národ vyčkávací taktiku.

Tak si tu pomalu každý svůj život hnije,
z úcty k tradici ruka ruku myje,
upřímně řečeno trochu těžko mi je,
že nám stačí DEMO-Demokracie.

http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/klus-tomas/panubohu­dooken-159021

A má pravdu!

johana 56

Ne,momentálně jsem hypomobilní.Za naději a víru v lepší časy jsem zapálila svíčku.

Drap

Bohužel, musel jsem pracovat

kropitko

Doma, nic jsem neděla, ani jsem neuvařila,,:-)

Nějak mi přijde, že na tu pravou demonstraci nejsou lidé ještě připravení. Kolikrát demonstrují a ani pořádně nevědí proč. No a s takovými lidmi já do toho nejdu,,,je to ztráta času.