Mili @

Kdo jste dnes byl v práci?

Nebo se od rána připravujete na oslavy Silvestra???

Doplňuji:
Já se nedivím. já jsem byla v práci od 6 ráno do 5 odpoledne…

Nejlepší odpověď
flodur

http://image026­.mylivepage.com/chun­k26/463421/404/Kdyz%20je­%20maly%20byt­.jpg

Další odpovědi
Miroslavst

Mili@ budeš se divit, ale já jsem dnes byl v práci. Na chvilku teda, ale byl.

hanulka11

já taky pracovala -vždyť byl všední den

ReHu

Já tedy nebyla, ale mám výčitky. Práce je a kačky jsou potřeba pořád.
Kamarádka pracuje na odboru živn.listů a byla dnes taky ☹.

zhuzupets

Byla jsem dnes v práci jako každý jiný všední den, bohužel jsem dostala k Novému roku dárek. Snížení platu o 10% a nemám ani chuť se opít, jdu spát.