HerbiG

Kdo jsou to hostesky???

Odpovědi
leorespect

Úkolem hostesek je především dekorativní a reklamní funkce. Klasickou náplní práce je rozdávání reklamních materiálů, propagačních předmětů a dárků, přivítání hostů a předávání welcome drinků a to většinou ve firemním nebo společenském oblečení.

inspektorcz

Slovo hosteska vzniklo od slova HOSTIT. Jedná se tedy o slečny, která mají za úkol hosta pohostit. K tomu patří samozřejmě přivítání hosta, pobavení hosta, obsloužení hosta.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.