dust8

Kdo je zodpovědný za různé celosvětové statistiky webu https://www.wor­ldometers.info/?

Odpovědi
Pepa25

Zkoušel jsem hledat: na webu mají napsané, že je vlastní SW společnost Dadax. Zřejmě jde o DADAX LLC, firmu registrovanou na adrese Dover, Dalaware, USA (tento stát je známý jako daňový ráj v rámci USA a také možností založit firmu anonymně). Web samotný je zaregistrovaný anonymně. Prošel jsem jejich sociální sítě, ale bez jakéhokoliv vodítka. Závěr je, že autoři chtějí zůstat v anonymitě.