Jara Zýka

Řidič couvá, vyjíždí z parkovaciho mista a narazí do auta, jež stoji za nim na místě, kde se jezdí. Kdo je viník nehody?

Výjezd z nákupního centra

Odpovědi
Justin1

Řekl bych, že pokud narazí couvající auto do stojícího, je to chyba toho couvajícího řidiče, protože nebyl dost opatrný při couvání.

Aby se mi to nestávalo a abych nenajížděl předkem auta na obrubník, raději parkuji na parkovištích předkem ven, abych mohl vyjet popředu a abych nemusel couvat někam, kde se jezdí, do cesty někomu, koho ani nevidím.

autacek

Vždycky ten kdo couvá. Tedy téměř vždycky.

elkon

Pokud řidič couvá, musí jet opatrně, aby nezpůsobil nehodu. V případě nehody je plně odpovědný.

Rokio

Je to vina couvajícího řidiče, který způsobil nehodu. Má jet tak, aby nedošlo k neštěstí.

Ametyst

V autoškole jsme se učili, že couvajícímu řidiči se dává přednost. Právě proto, že je znevýhodněný výhledem ap.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.