sesednizkola

Kdo je víc, manželka, nebo matka?

No tak se vás jdu zeptat. Snad nam to Kepler poví, on nám to rekne kdo je víc.

Nejlepší odpověď
Kepler

Podle mně matka. Ta jediná je od narození až do smrti prokazatelně tvoje.

Další odpovědi
ivzez

To se přece nedá srovnávat.
Obě jsou stejně důležité, ale každá jinak.

aliendrone

Je jasné, že buď nic nepamatuješ NEBO si nic nepamatuješ. Jinak bys věděl(a) že:

Manželka, matka…OK. Ale NEJVÍC je přeci STRANA, zastupující zájmy pracujícího lidu spolu se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak! :D:D:D

Aneb jak se do lesa do lesa, tak se z lesa z lesa! ;):D :D

Drap

Pro každého to může být jiná.Pouze pro nás, kteří už máme jen jednu je výběr snadný

marci1

Manželka. Bible praví: …člověk opustí otce i matku a přilne ke své manželce a ti dva budou jedno tělo… 🙂

Funna

sice se říká, že matku máš jen jednu, ale jsou i matky, co by si být matkami nezaslouží…
odpověď tedy zní: ta, která pro TEBE znamená víc…

Mc Merkurion

… matku máme, nebo jsme měli všichni, manželku jen někteří …