zjentek

kdo je učůranější, fenka nebo pes?

..a je tam hódně velkej rozdíl?
Doplňuji:
čeněk modrý: odpověď nutno vysvětlit ..trpím dočasným(snad) syndromem hosip

Nejlepší odpověď
Drap

Nedá se jednoznačně odpovědět. Každý jedinec je odlišný. Obecně se dá říct, že feny vydrží déle bez venčení než psi.

Další odpovědi
redy

No můj pesan značkuje po sobě i po druhých psech.A furt má dostatek, a vždycky si něco nechá co kdyby náhodou ještě bylo nutno něco doznačkovat.Fena vočuchává ale ne vždy musí přečůrat počůraný.Si myslím 🙂

jáára

velkej rozdíl. fenka vydrží dýl nečůrat než pejsek.

anonym

ty

anonym

…když to víš,proč se ptáš?Naučný kvíz?Dobrý no.
Doplňuji:
Mezi krátkodobou a dlohodobou pamětí je hódně velkej rozdíl,nutno vyvážit…ten otazník jsem přehlédl,měl jsem to za větu oznamovací,no co stane se,aspoň vím co je znamená výraz HOSIP.