Kdo je tvůrcem vezdejších avatarů?

Doplňuji:
Dobrá, avatary základní nabídky, ne fotky.

Nejlepší odpověď
anonym

avatar si může dát každý sám jaký chce,bud si vyberete ze základní nabídky od admina,nebo přes Facebook si nahrajete vlastní obrázek nebo fotku
Doplňuji:
ten základní avatar sem vložil admin,ale jeho jméno nikde uvedeno není,tak jedině napsat adminovi mail a zeptat se ho

Další odpovědi
Mili @

To by mě taky zajímalo, jsou docela povedený!
Doplňuji:
a já tak podobně asi i vypadám!!! 😁

hanulka11

Mě se ten můj líbí ,ale mám tady dvojnici ,tu mám ale i životě .