moníčeččík

Kdo je admininistátorem odpovědi.cz?

Kdo je to vlastně admininistátor odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
annas

K čemu to potřebujete vědět? On také neví, kdo jste vy.

jinak administrátor je jedinec, který má sledovat nejen to, co není v souladu s pravidly kodexu Odpovědí.

Přečetl jste si kodex? Dověděl byste se, jak se zde máte chovat, jaké/které otázky či odpovědi vkládat atd.

Pokud někde admin reaguje, boduje, uděluje nominace atd. vystupuje jako zástupce Odpovědí, tedy nickem „Odpovědi.cz“.

Další odpovědi
Emefej

Napiš mu a zeptej se ho.

autacek

Zdejší admin je někdo, kdo to tu nemá jako životní poslání, ale dělá to jako práci mu přidělenou navíc, spíš nutné zlo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Tak nějak jsem tu čekal odpověď:
Admin: Já.
😉

moníčeččík

už jsem mu napsal

zjentek

Kdybys věděl komu psát, nepokládal bys ten dotaz asine? (;

autacek

@mon A nic, že? Lidi si tu navzájem sprostě nadávají, vyhrožují a urážejí a nechává ho to chladným…

zjentek

Autacek, tak třeba je to taky jen člověk z masa a kostí, co ty víš?