skorcovaz

Kdo je to Sweet Brown?

Kdo je to prosím Vás Sweet Brown a proč je tak slavná? Rozumíte tomu, co tam říká?

http://www.you­tube.com/watch?v=Nh7U­gAprdpM&featu­re=related
Doplňuji:
Jo, zapomněla jsem předem poděkovat za odpovědi typu: „Vygoogli jsi to“.. Kdybych tam tu odpověď našla, asi to logicky nepíši sem! Chtěla jsem to vysvětlit hezky, česky a od někoho, kdo ví, o co se jedná..

Odpovědi
anonym

google it
Doplňuji:
jasný, zapoměla jsem kdyby se někdo učil pořádně anglicky, tak si to na tom googlu najde snáz