lukas.lukas

Kdo je to audiofil ?

Doplňuji:
aha :), takže to jsem asi já :D

Nejlepší odpověď
Johny_r

O obvyklém slova smyslu se audiofilem označuje hudební nadšenec, který si potrpí na kvalitní reprodukci nahrávek. Často investuje nemalé částky do HiFi vybavení (přehrávače, zesilovače, sluchátka, reprobedny atd.).

Další odpovědi
Conchus

audio je něco o zvuku a fil je ten, kdo má k něčemu kladný vztah. Takže audiofil je člověk, který miluje zvuk, nikoliv jen hudbu. Zvuky vytváří, analyzuje, zaznamenává, atd.
Doplňuji:
Všechno je možné, nikdo není dokonalý. Taky rád poslouchám hudbu, ale spíš symfonickou a komorní. Teď mi tu zrovna hraje J. S. Bach.

Děda Louda

Zvukomil.