fqgzsu,e

kdo je to ambicionista???

Nejlepší odpověď
ondra07

Je to člověk, který má vysoké cíle, snaží se v něčem vyniknout, je ctižádostivý a podnikavý.
Doplňuji:
Briketko, opět jsem se zasmál. Představ si, že jsem čerpal úplně ze stejného odkazu :DD
To už se mi stalo asi po druhé, že jsem čerpal ze stejného odkazu, jako ten druhý/á.. :)
Holt, jinde jsem to nenašel..

Další odpovědi
briketka10

člověk, který touží a snaží se vyniknout, mající vysoké cíle, ctižádostivý, podnikavý..
viz
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/am­biciozni

Doplňuji:
zase jsi mě předběhl achjo 🙂

anonym

Abych se vyvaroval duplicity dvou předřečníků, šoupnu něco i ze zdejšího archivu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jsou-to-ambice

IK

Takový tvar asi neexistuje,
ale ambiciozní člověk, člověk který má ambice tedy cíle, ctižádost.., člověk ctižádostivý

briketka10

už se nám to jednou stalo viď, já mám pořád pomalý připojení navíc stahuju film a jak jsou nový odpovědi, tak se mi zdá, že je taky pomalejší načítání..

ondra07

Teď už nevím, s kým se mi to stalo po prvé. To bylo s tebou? :)
Jo, teď jsem si vzpomněl, že poprvé to bylo ohledně Microsoftu… zkusím si to najít v odpovědích :D

ondra07

Našel jsem to ! Bylo to s tebou :)) to je teda moc..
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-sirokopasme-pripojeni
Ale tak co, i to se stává.. snad v tom budeme pokračovat.. :DD

IK

Já jsem to psala když tu ještě nic nebylo a rozdíl je hodina, vůbec se mi stránky neaktualizují, když dám obnovit tak se mi už nic nenačte, tak jsem asi našla otázku a pak si vařila čaj, tohle se mi ve starém provedení nedělo, hrozné.

briketka10

IK mě se to taky stává a je to strašný ☹

Kohut57

Já si bohužel s iPhonem teď vůbec ani neškrtnu. Vůbec se mi na dotykáči teď nedaří dát palec. V předešlém to šlo výborně a rychle. A VŠE ostatní je pomalé.