štamgast

Kdo je to agronácek?

Nejlepší odpověď
annas

Vyjdu z významu slov podle SNČ.

  1. Nácek – může být ve významu hlupák, nemotora. . Výraz se objevil po 30leté válce.
  2. Nebo nespisovný výraz nácek (z názi) pro nacistu – zkrácený výraz z Nazionalsoci­alismu. Jak se chovali nacisté, není třeba připomínat. Nejen chováním , ale I oblékláním.

Agro- souvisí s půdou, zemědělstvím, venkovem., ale ke slovům agronácek, agroskin se nějak nehodí.

V ruském slovníku jsem našla další ýýznam slova agro, který by mohl odpovídat uvedeným slovům. Jde o slangový výraz mládeže.

Agronácek je takový jedinec, který se považuje za nejlepšího, vystupuje proti ostatnímu, jejdiný má pravdu atd.

Agro – objevilo se nejdříve ve PC hrách. Jde o osobu, která se často rozzlobí na všechny, kromě sebe, považuje se za nejlepšího, ostatní odsuzuje, obtěžuje atd.

https://teenslan­g.su/content/%D0%B0%D0%­B3%D1%80%D0%BE

Další odpovědi
zjentek

To jsem jakživ neslyšel. Nevzniklo v době prvních úspěchů hnutí ANO v politice?

Mc Merkurion

… nácek, skin, atd propaguje svoji rasu (například: skini x romové)…
… agronácek propaguje svoji zem, vlastenectví bez ohledu na rasu (například: skini+romové x muslimové) …
… alespoň takto jsem to pochopil já na jiných webech …