mosoj

Kdo je tam tedy volí ?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/516267/JAKO_PE­AKE.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

No,to tedy nevím!Je třeba jim ale připomenout,že by bylo také dobré(když už jsou zvyklí)dát jim něco,jako potravinové lístky,aby se znova víc a víc učili šetřit.Bývaly i něco jako lístky na ošacení a spousta jiných "dobrých " věcí.Je mi z této Mudr.na zvracení!

Další odpovědi
Drap

Taky mám někdy pocit, že takovéto lidi snad ani nikdo , kdo je trochu soudný, zvolit nemůže, a že si tty posty rozdávají mezi sebou