Mousinek

Kdo je tady váš nejoblíbenější uživatel?

Nejlepší odpověď
quentos

myslíte, že to na sebe někdo takhle veřejně prozradí? :{))>

Další odpovědi
FilosofovaEm

moc jich neznám, ale určitě chlap 🙂. Rynek má docela príma fotku a názory.

Miroslavst

To bude nějaká provokace velebnosti :D

anonym

je jich hodně,všichni kteří mají otázky které neuráží a nikoho neosočují,jinak jmenovat je nemůžu,mám obavy že bych na někoho zapoměla a pak mě to mrzelo,všechny mám ráda,a cítím se zde dobře,kdyby to bylo jinak nejsem tady

BEAES

Zajímavá otázka, ale moc konkrétních odpovědí asi nedostanete.

standa

Rád a mnohdy s poučením čtu odpovědi uživatelky Jambalaya 🙂

hanulka11

je tu prima necelá celá parta hihihihi