Kdo je tady nejstarší uživatel poradny?

Myslím tím věkem,né jak je tady dlouho.
Tipnete si?
Dám nápovědu,že je to žena.
Díky za odpovědi.
Barbakane,do žádné skupiny se tu nenavážím,jen jsem se slušně zeptal,ale to ty nepochopíš.
O nejblbějších by se tu dalo dlouho diskutovat,to opravdu ano.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Já to vííím, ale o věku žen je netaktní hovořit, tak neřeknu.

Další odpovědi
anonym

To opravdu nevím a nechci vědět, ale vím kdo tu je nejblbější, ale já to nejsem.

Jugare, nechápu, proč se navážíš do jisté skupiny, máš mindrák, že?

Tak já to určitě nebudu, protože když vycházím z muzea, nezapíná se alarm!

ivzez

Netipnu.

Přestože jsme tady pod přezdívkami,
nepovažuji to za korektní…

mosoj

Je vidět jak se charakter v této společnosti mění k horšímu a to velmi rychle.
Toho naděláte. Takových otázek zde bylo již mnoho.
Korektní nekorektní, spíš pokrytecké, stejně tě čas dožene a je jedno kdy !

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zajimal-by-me-prumerny-vek-chytrych-hlavicek-na-tehle-strankach

zjentek

já myslím, že je to Agneta ..jo, jasná Agneta. Takový věci se daj lehce vypozorovat, když čteš obsat písmen, ale to se tě netýká, zduř

Mc Merkurion

co to znamená nejstarší věkem? …někomu je dvacet,cejtí se na padesát a zbejvá mu rok a někdo pamatuje Šemíka jako hříbě,má názory jak puberťák a bude tady strašit do skonání světa…

anonym

to nevím, ale vím, že se jím nikdy nechci stát 🙂

Agneta

(je to tak, takže zjentek je pozorný čtenář)

Já udávám mé inkarnační stáří na 10 000 let…křesťané na 6 000? – Ale oni nemají reinkarnaci, a smaží se pro jistotu v pekle…:DDD, takže zatím jsem nejstarší:D

anonym

Nikdo jste se zatím netrefil.