ivosek2

Kdo je pro vás největší osobnost českého národa?

Nejlepší odpověď
annas

Chtělo to otázku upřesnit. Jde o různé kategorie – státník, politik, myslitel, hudebník, malíř, spisovatel, oblast filmu atd. V TEV proběhla anketa Největší Čech – zvítězil Karel IV. .

Takže nevím, koho bych uvedla. Třeba největšího fenoména Járu Cimrmana..

Podívejte se na osobnosti české historie. Opravdu nevím, koho zvolit. Každý udělal něco pro náš národ, i když v jiné oblasti.
http://www.czech­.cz/cz/66365-osobnosti-ceske-historie

Další odpovědi
Mirdas

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět.
Těch osobností je z naší historie opravdu velká řada a každý bude hájit toho svého a hanit názor druhých.
Proto zůstaňme neutrální a volme J.Cimrmana.

talka

Hned tři: Karel IV., TGM a Václav Havel.

gecco

Jára (da) Cimrman…
Určitě.
😉

Drap

Jára Cimrman

orwell

Láďa Hruška 🙂

belkvl

Svejk :D

anonym

Ježíši Píste,už zase ten Havel.