Kdo je podle Vašeho názoru nejvíce zodpovědný za náhodné, předčasné těhoteství? Chlapec či dívka?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Aby došlo k otěhotnění, jsou potřeba dva – stejnou měrou. I když kluci bývají nedočkavější, ale to se nedá paušalizovat.

Další odpovědi
Drap

K těhotenství jsou podle mne potřeba dva. Potom i zodpovědnost zůstává na obou.

anonym

Za náhodné předčasné těhotenství je nejvíce zodpovědný ten, kdo si myslí, že se mu něco takového nemůže stát. Také ten, kdo se tímto způsobem snaží dokázat, že už je dospělý a proto může…

beluška

Naše babičky jednoznačně nabádaly děvčata, aby odolávala svodům před svatbou. Dnes je morálka mladých jiná, uvolněná, přesto je to dívka, která si ponese nejvíce starostí a proto by měla i tak jednat, aby si krásného mládí mohla užívat a ne ponocovat s miminem.