Kdo je podle Vás v sexuálním životě opatrnější – chlapec či dívka? Proč si to tak myslíte?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Řekla bych, že dívka. Těhotenství vždycky schytá ženská.
Doplňuji:
Když budu mluvit za sebe, tak jsem se nikdy nebála, že chytnu nějakou pohlavní nemoc – vždycky vím, s kým jdu do postele, ale potěhotnění hrozí prakticky vždycky, ikdyž se použije správně a správná ochrana, v tomhle směru není nic stoprocentní, když pominu abstinenci. A těhotná bude ženská a její tělo, u chlapa hrozí tak maximálně alimenty.

Další odpovědi
anonym

Někdy chlapec, jindy dívka. Holky jsou opatrnější, když se bojí otěhotnět a starat se o miminko. Chlapci proto, že se bojí starat se o miminko.
Záleží na tom, jak zodpovědní ve svém věku jsou za svoje chování. Netroufla bych si zobecňovat, že jedno pohlaví je ve vztahu k druhému méně zodpovědné. Vždy záleží na obou jedincích, kterých se daná situace týká.

Damiana

V promiskuitě „vedou“ stále hoši. Muži jsou také (v průměru) podstatně vizuálněji vzrušivější než ženy, které potřebují více něhy a romantiky. Z toho vyplývá, že dívky jsou ještě pořád o něco opatrnější. Hlavním důvodem je jistě především strach z nechtěného otěhotnění, ale také z nákazy sexuálně přenosnou nemocí.

Tak ja si myslim že spiš holky no,protože jim hrozí že otehotněj,..