štamgast

Kdo je podle Vás lepší dopravce?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiný

Zase někdo o 2 měsíce zaspal?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-spokojeni-se-sluzbami-cd-nebo-radeji-uprednostnujete-sluzby-regiojetu

Další odpovědi
WeeBear

České Dráhy

Volila bych mezi nimi a RegioJetem, ale nemůžu soudit, jelikož nemám osobní zkušenosti.

Zatím jsem vždy dojela díky ČD bez problémů, bez velkých zpoždění (max. otázka pár desítek minut), osobně si nemám na co stěžovat. 🙂

venkovan

Jiný

Osel a nebo mula, či mezek. Spolehlivý dopravce a na biopaliva.

lenka.seda

Jiný

nejradši jezdím u tety na vesnici na koni… ale jinak prostě autobus =D

zl@tk@

České Dráhy

Pendolino ČD