Darcy

Kdo je podle Vás fenomén „Verbal“ z ČSFD a proč ještě nebyl smazán? – když je to takový poburující prostohub :D

to jest otázka + přidejte nejaké jeho (podle Vás) hvězdné recenze.
A aevůla nahlasuju za stupidní urážky které tady předvádí.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Vzhledem k tomu, že je na ČSFD od roku 2009, zřejmě ho nikdo nesmaže. To je jako kdyby tady na Odpovědi chtěl někdo smazat Annas, Drapa, Led,… kohokoliv z dlouhodobých členů. Zřejmě tam má vybudovanou nějakou členskou základnu.

Hodnotí svérázně, ale svědomitě a uvědoměle.

Kolegové, zbytečné dohady, myslím, že se zde řeší mnohem malichernější záležitosti, prostě odpoví ten, kdo ví…

Další odpovědi
elkon

Nezajímá mě a sem to nepatří.

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.