Kryšpín

Kdo je Pavel Novotný, budoucí starosta Řeporyjí?

Má názor: občané chtějí abych je vedl, přestanu hulit trávu, jsem držák v ODS. Mám rád Klause ml., ale je to fašista, já jsem vítač. Tak se vyjádřil s redaktorem Veselovským.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… což vo to, kdo je Pavel Novotný vím, ale začínám přemejšlet, kdo jsou občané Řeporyjí …

Další odpovědi
marci1

Je to syn Petra Novotného, tzv. „bulvární spratek“ Pavel Novotný, bývalý bulvární novinář. Prý se bude chovat důstojně! 🙂

http://jvpres­s.cz/domains/jvpres­s.cz/2018/10/­10/zaujalo-nas-prazske-reporyje-maji-noveho-starostu-stal-se-jim-delnik-bulvaru-pavel-novotny/

annas

Netušila jsem, že se Pavel Novotný, syn Petra Novotného, stal v Řeporyjích starostou.

Kromě něho se do zastupitelstva probojovala také jeho sestra Lenka Fialová.

V roce 2006, rovněž´v Řepo­rycjích kandidoval, ale neuspěl.

Co rozhodlo, netuším. Je to volba občanů, když dostal tolik hlasů. .

Zdroj: https://revue­.idnes.cz/pavel-novotny-reporyje-starosta-komunalni-volby-ods-pd2-/lidicky.aspx?c=A181008­_145828_lidic­ky_zar

Tak se stalo, jak občané demokraticky rozhodli … sama bych ho nikdy nevolila, i když ho znám jen z TV méně než jeho otce.

xxx3

svým způsobem klaun. Ten rozhovor jsem viděl a nebyl si jistý, jestli je to vtip, nebo je to myšleno vážně…