hanny 2

Kdo je označován za krále rockenrolu?

Nejlepší odpověď
Fidel

Elvis Presley

Další odpovědi
SajmonModer

Samozřejmě, že Elvis!

barnajka

Jasně, Elvis!! Stejně nevěřím, že tahle otázka byla myšlena vážně – jen nás zkoušíš, kolik nás, „chytráků“. se nachytá, viď?! :))

Jen pro zajímavost – za krále POPU se opravdu označuje Michael Jackson, za královnu Madonna. Princezna bývala dlouhá léta Britney Spears a zdá se, že konečně dostala bratříčka: a není jím nikdo „menší“ než Justin Bieber.
Mrkni se na Youtube – nejsledovanější video od Elvise má necelých 26 000 000 zh­lédnutí, nejsledovanější video od Justina má těch zhlédnutí 485 765 943. A i všechny další jeho písničky mají KAŽDÁ víc zhlédnutí, než takových 5–10 Elvisových dohromady. Tomu se říká talent :))

anonym

No jasně že Elvis Presley kdo jinej.Michael Jackson byl král popu