Miroslavst

Kdo je nyní přítomen?

Tak jak to je s vámi? Kdo je nyní online na odpovědích? 23.51 hodin
Doplňuji:
Tak to nás tu moc není, že? Je 0:30 a nějak se to vyprazdňuje.
Kdo myslíte, že tu bude poslední?

Nejlepší odpověď
kropitko

tu
Doplňuji:
ty

Další odpovědi
panenka

Já jsem online Miroslave 🙂

FOG

Taky tady.
Doplňuji:
Asi ja,me sviti jeste slunicko.

aramah

Zde

vecernice

Mě se jen tak nezbavíš!

dagry

I já se tu průběžně vracím, ahojte sovičky 🙂

mosoj

Ještě jsem neodešel 1. 53 . Pořád něco dodělávám.
Doplňuji:
2.20 a už opravdu končím. Přeji dobrou noc.

alexandra

Kdo je tu ještě???? je právě 1.48 hod

ten který je

Alexandro jste ještě vzůru?Já jsem se dostal sem až ted.

dagry

Tak včera, jsem tu byla do 02.30 h, ale dneska to bude poslabší. Po půl 8 jsem vstávala, protože jsem měla povinnosti a půjdu si číst. Mám nakoupeno plno „bulváru“ tak si jdu počíst, abych byla v obraze co, kdo, kde a s kým ???

mosoj

01.10 – mám toho nějak dost jdu spát. Do teď jsem připravoval ohňostroj.

FOG

Tak se jeste dodivam na film a jdu spat.

kropitko

Vy jste šel spát,když já vztávala…:-)

FOG

Presne tak.Apropo tez gratuluji k tomu stribru.To asi dela ta modra voda ,ze jste tak aktivni Kropackova ,ne?