Tak jak to je s vámi? Kdo je nyní online na odpovědích? 23.51 hodin
Doplňuji:
Tak to nás tu moc není, že? Je 0:30 a nějak se to vyprazdňuje.
Kdo myslíte, že tu bude poslední?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Upravil/a: Miroslavst
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5846 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Ještě jsem neodešel 1. 53 . Pořád něco dodělávám.
Doplňuji:
2.20 a už opravdu končím. Přeji dobrou noc.
Upravil/a: mosoj
| 0 Nominace Nahlásit |
Alexandro jste ještě vzůru?Já jsem se dostal sem až ted.
Tak včera, jsem tu byla do 02.30 h, ale dneska to bude poslabší. Po půl 8 jsem vstávala, protože jsem měla povinnosti a půjdu si číst. Mám nakoupeno plno „bulváru“ tak si jdu počíst, abych byla v obraze co, kdo, kde a s kým ???
Presne tak.Apropo tez gratuluji k tomu stribru.To asi dela ta modra voda ,ze jste tak aktivni Kropackova ,ne?
| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |