Rokio

Kdo je nejzápornější postava Harryho Pottera kromě Voldemorta?

Druhý největší záporák z říše kouzel

Nejlepší odpověď
Hans51

To bude asi otázkou názoru, ale mně se zdála ideálním kandidátem na druhé místo Dolores Umbridgeová.

Další odpovědi
UltraFan

Za mě je to Bellatrix a Červíček 🙂

SickBreed

Do určité míry je Bellatrix ještě zápornější než Voldemort. Její zlo je nespoutané, nemá řád, nemá žádnou vizi, je nebezpečné. Do stejné míry ji ale omlouvá to, že je nejspíše psychicky postižená. Těžko říct. Spoustu Smrtijedů třeba z téhle pozice vylučuje jejich snížená inteligence a tím pádem i rozpoznávací schopnosti. Kandidát by mohl být starý Malfoy, nebo třeba Grimwald.

Frogman

Jo, Dolores Umbridgeová je skvělá kandidátka, díky ní mám 5. díl nejraději. :DD