Avatar uživatele
anonym

Kdo je nejmocnější muž na planetě ?

Někdo říká, že Obama, jiný Putin ! A co na to říkáte vy ?
Doplňuji:
Definuji : http://www.ces­katelevize.cz/ct24/sve­t/141648-nejmocnejsim-muzem-sveta-je-podle-forbesu-obama/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, ministri, Drap, anonym, anonym, anonym před 4082 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

S mocí a vlivem se musí umět zacházet. V případě těchto dvou více věřím někomu, kdo se narodil, byl vychován a dosáhl svého postu v podmínkách s demokratickou tradicí nežli někomu, kdo naopak žil převážně v totalitním režimu a později nastolená demokracie se potýká s jistými potížemi. Takže v případě, že by byl Obama tím nejmocnějším mužem na planetě, byla bych rozhodně klidnější, než kdyby to měl být Putin.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ministri

Možná někdo z rodiny jako Rockefeller, Rothschild, Morgan…

Jinak si myslím, že skutečně nejmocnější osoba na planetě nebude moc známá. Skutečná moc není na trůně, ale za ním.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

..Benedikt XVI …
Doplňuji:
tedy hlava cirkve …

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vůbec ne, před pěti lety mi známý z Austrálie poslal dokument o nejmocnějších lidech světa. První pozice měli spolehlivě obšancované majitelé světových bank. Nejmocnější je totiž ten člověk, který disponuje největším majetkem, a to i dluhopisy. Mrzí mne, že jsem si nezapamatovala pořadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nelze takto určit. Definuj přesně " nejmocnější " a potom to bude snadnější. Mě osobně je to stejně jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SickBreed

Samozřejmě někdo kdo je nejbohatší v tomto případě asi někdo kdo platí Obamu a Putina. Těžko spekulovat o tom kdo to je. Spíš to bude nějaká skupina lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Michal Kole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Z menovaných ľudí, fyzicky mocnejší je Putin.
Politicky by som povedala, že obaja prezidenti sú neprehliadnuteľne na rovnakej úrovni (až do prvého akokoľvek motivovaného zlyhania). V tomto prípade nejde o meno, ale o funkciu prezidenta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
badisko

takze by to melo byt nejbohatsi clovek sveta …ne nejmocnejsi …to ze ma moc kvuli penezum je jen vedlejsi efekt…papez ikdyby nemel ani korunu tak ma stejne nezmernou moc…coz by napr Putin a dalsi nemeli…

před 4082 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek