Kdo je masakrální šmírák?

(NEHLASTE SE VŠECI,PROTOŽE JÁ TO TAKY NEVÍM!D)

Nejlepší odpověď
dejavu

Šmírák, který překročil veškeré obvyklé hranice, tedy maximálně drzý, vlezlý a nebývale aktivní. Někteří šmíráci jsou opravdu posedlí svou deviací a věnují mnoho hodin slídění, číhání, pořizují si sledovací techniku, vyrážejí v noci do parků, sledují dalekohledy okna. Je to náročná úchylka. :)

Další odpovědi
iceT

Kdo je šmírák vím,to je ten co tajně pozoruje,špehuje jiné.
Slovo masakr se dnes užívá k vyjádření něčeho,co nelze popsat,třeba když někdo řekne "to je bomba"nemyslí pochopitelně výbušninu,ale něco co se mu moc zamlouvá,třeba bomba film apod. jako velmi kladné hodnocení.
Ovšem slovo masakrální mi do modelu moc nepasuje,takže bych takového masakrálního šmíráka okomentovala asi jako toho fakt největšího nadšence do šmírování.
Ačkoli význam slova masakrální je prý ostrý,tak ke šmírákovi mi ostrost nesedí.

uccello

Přečti si někdy Šmíráka od Jana Pelce.