swager007

kdo je lepší?

pavlína-vlado (vyvolení) za mě pavlína

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

pavlína

Nejlepsi fe Ferda mravenec to vi prece kazdej … na vyhulene se nekoukam
; D

Další odpovědi
RyanX

vlado

LucinkaLLL

pavlína

anonym

Kdo se může na takovou blbost koukat?
Chtěl jsem to napsat do odpovědí, ale musel bych někoho označit a protože vůbec nevím koho, tak příspěvek píšu sem. Mladí nám stále říkají, že komunisti vysílali stupidní pořady, ale TENTO POŘAD NENÍ ŽÁDNÝM PŘÍNOSEM, takže je také stupidní.

anonym

lahny, naprosto s tím souhlasím. Jedná se o „zábavu“ pro silné nátury.