Hlada

Kdo je kandidátem na vítěze soutěže O pohár tety Kateřiny?

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/04/1­1/text-pro-opravdu-chytre-zvladnete-ho-i-vy/

Nejlepší odpověď
annas

Kdysi jsem několik vědecky formulovaných přísloví vložila, ale bez napovědy.
V zadaném testu se snáze vybíralo, protože bylo možné se něčeho chytnout. Moje zbrklost mně způsobila jeden omyl.

Další odpovědi
iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-patek-trinacteho-co-takhle-zkusit-test

johana 56

Přes spoustu cizích výrazů je pro mně výsledek skoro neskutečný.Prý jsem ve světě přísloví a pořekadel jako doma – jediná chybná odpověď!

anonym

Trochu logiky a mám 25 bodů, v hodnocení – prý ze mne měla češtinářka radost.
Je tam fůra cizích slov, takže je to jen o pracném prodírání složitými formulacemi s jinak jednoduchými významy.

anonym

Mám to za 25 z 25 a napoprvé. Tak nevím…Na blbosti jsem nejspíš kadet.

Děda Louda

Mě to taky vyhodnotilo jako jednoho z kandidátů (25 z 25), ač nejsem ani teta, ba ani Kateřina.

Conchus

Nebylo to složité 25/25. Tuhle mi má snacha přinesla několik přísloví zašifrovaných do náznakových obrázků. To bylo těžší.

annas

Ad iceT, po vložení odkazu jsem si test připomněla, i když jsem si neuvědomila, že jde o stejný.. Minule špatný klik, dnes rovněž. Ale pokaždé u jiné otázky.