dudu

Kdo je ještě větší smolař?

Včera byla na jedné rozhlasové stanici řešena otázka maximálního smolaře. Jednoznačně zvítězil „fotbalista“, který se pochlubil, že za sezonu vsítil 15 vlastních gólů a stěžoval si, že nyní mu už nikdo nepřihrává.
Našel by se mezi námi jedinec, který by ho ve svojí smůle dokázal překonat? Já tedy na něj nemám.

Nejlepší odpověď
annas

Já se domnívám, že jedním z největších a nezapomenutelných smolařů, i když v jiné oblasti, byl univerzální český genius Jára Cimrman.

Další odpovědi
člověk

NEJVĚTŠÍ SMOLAŘ JE KAŽDÝ ČLOVĚK V MOMENTĚ JEK SE NĚCO NEZDAŘÍ,BOLÍ TO A NIKDO NA TOM NENÍ HŮŘ
JINAK CIMRMAN,JE VELMI Š´TASTNÝ ČLOVĚK,PROTOŽE JE ZE VŠÍM SPOKOJEN A NIC MU NEVADÍ,TYPICKÝ ČECH A POKRAČOVATEL ŠVEJKA
VŠAK TO TAKÉ ŠEBÁNEK JAK JEJ VYMYSLEL VE VINÁRNĚ U PAVOUKA V ČESKÉM ROZHLASE TAK MYSLEL,TI DVA SI TO PAK JEN OSVOJILI