pizlicka

kdo je hnědovlásek?

jáááá,hnedovlasek dlouhovlasy.pri­rodni:-)
Doplňuji:
hanny,ja do dvou kategorii-hnedovlasek se ctyrmi stribrnaky:-)

Nejlepší odpověď
briketka10

já měla taky hnědý jeden čas i rezatý 😁

Další odpovědi
kropitko

20let jsem byla blond, na stará kolena jsem si to nechala odrůst do své barvy-hnědé, ou,ou, začínají šediny,,

hanny 2

Hnědovláska jsem byla do 25 let.
Doplňuji:
Měla jsem i melíry a tak podobně.Člověk má vyzkoušet všechno,neee?

lenka.seda

Já mám sice takové světle hnědé vlasy(myslím že se říká špinavý blond), ale mám nějaké melíry, takže spíš světlejší vlasy (ta špinavá blond) s melírem trochu tmavším…