Kepler

Kdo je hezčí? Alien, nebo emzák ze Dne nezávislosti?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Bohužel v obou vidím zase znova ještěry. 🙂 Ale z těch dvou raději vetřelce.

Další odpovědi
Arne1

Ani jeden, oba jsou nepravděpodobně nesmyslní. Když už nějaké příšery, tak například Stíny nebo Vorloni.

aliendrone

No ano, takto se může zeptat jedině KEPLER!! Přesně dle svého hesla: „Množství bab se nelekejme, na krásu nehleďme!“, jakmile se v jeho dohledu objeví něco s nárokem na podprsenku, tak je k neudržení. Ovšem jeho neukojitelné nízké pudy a především ještě nižší standardy krásy a půvabu, jejichž absolutní maximou je: „Má vagínu a dýchá!“ přirozeně vysvětlují jeho tápání v oblastech VYŠŠÍ estetiky. ;) :)

Tudíž PROTENTOKRÁT se zdržím komentářů, protože máme krásné ráno, bryndu (instantní) jsem si uvařil tak akorát a vůbec to vypadá na úspěšný den, tož proč si to kazit házením hrachu na zeď (objasňováním, že aliendrone JE nejskvělejší, nejúžasnější, NEJKRÁSNĚJŠÍ… etc.), když je to evidentně zcela mimo Keplerovy možnosti porozumění? (viz výše zmíněné) ;) :D :D

elkon

Tohle fakt nesleduji.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Ametyst: ještěry se šesti nohama a chapadly? Náhodou ještěrky jsou krásná zvířátka!