autacek

Kdo je dnes dle vás nejlepší český herec?

Nejlepší odpověď
annas

Těžko říct. Ale z těch současných asi Karel Roden, i když ho znám jen jako filmového herce.

Nedávno jsem něco hledala a narazila . na anketu nejlepších herců za rw. 2017. Zvítězil Rudolf Hrušínský ml., Každý se dívá jinak. Víc jsem si cenila jeho otce,

Podívejte se do odkazu, jak lidé hodnotí herce.

http://www.he­rec.hlasujpro­.cz/

Další odpovědi
Emefej

Podle mě – Hynek Čermák, Robert Nebřenský a Jaroslav Achab Haidler (všechny zmíněné pány je nutné vidět naživo v divadle, soudit pouze podle TV nelze).

marci1

Obdivuhodně hraje Ivan Trojan. Exceluje např. ve filmu Jedna ruka netleská
a reklamy s Trojanem jsou jsou výborné a veselé. 🙂
A zraje jako víno.

Klaproth

Sagvan Tofi.

Kryšpín

Spasitel národa

Lamalam

Nejlepšího herce si jmenovat netroufám, mezi mému srdci milé herce patří výše jmenovaný Hynek Čermák, Václav Neužil a Robert Jašków.

annas

Ad Emefej,

co, kdo a podle čeho soudío,. je subjektivní. Proč vnucujete svůj názor?

Emefej

Nevnucuji nic, pouze konstatuji, že k posouzení kvalit výše zmíněných pánů je nutné je vidět naživo, neb TV jim neposkytuje dostatek prostoru.

Otázka zní: „Kdo je dnes dle VÁS nejlepší český herec?“

Pokud jsem tedy dle vás neodpověděl v duchu otázky, chutě mou odpověď nahlaste.

Váš názor, že nejlepší herec je Roden, také respektuji.

annas

Proč bych vás nahlašovala?

  1. To nedělám.
  2. Jde o slova „soudit pouze podle TV nelze“.

Zobecňujeet svůj subjektivní názor.

Jenže, jak kdo posuzuje herce je jeho věc. Dobře vím, že některý divadelní herec se neuplatní ve filmu. Jiný naopak.

Nesoudím podle televizní role. ale podle filmové. Stejně tak to dělají filmoví či divadelní kritici.

Rozlišují se přece Ceny Thálie za divadelní role a Český lev. za role filmové.

Takže to odporuje vašemu tvrzení.

Emefej

Sama píšete: „jak kdo posuzuje herce je jeho věc“. No a já ho posuzuji podle divadla. Vyjádřil jsem názor v názorové otázce, nic víc. Třeba Haidler (a opět si drze neodpustím názor – jeden z nejvýraznějších herců, které jsme kdy měli), je pro normálního TV a filmového diváka „téměř“ neznámý (nezaslouženě).