Kdo je Daniel Landa?

www.kazma.cz 99.aktuální díl one mam show
Doplňuji:
on man show, sakriš !

Nejlepší odpověď
huxa

Drap vyjímečně přispěl něčím úžitečným… (ironie)
to je tak složité si ho vygooglit či najít na wikipedii?

ale dobrá, je to písničkář, kolem roku 1989 působil ve skupině Orlík o které se říkalo a říká, že to je nacistická, fašistická a rasistická kapela, oni tvrdili opak. Nakonec opustil Orlík a vydal se trasou sólisty, natočil pár filmů (Krysař, tacho, Kvaska), stovky písniček a složil také pár muzikálů

Další odpovědi
mirlin

Vlastně jen doplním odpověď Bohemica na moji anketu v " m e t a l s t e b o u
vypadá to,že Danielovi začínají hlubší rodinné problémy!

Drap

Poděs.

Sabisek

Kouzelník Žito 😁