alexandra

Kdo je burák?

Burák se proměnil z čertice v krásnou hééérečku,ale já si nemůžu vzpomenout,která to je.Kdo to ví???
Doplňuji:
Jéžiši,panenko s tou Whopi Goldberg jsi to tomu teda dala.To bylo fakt vtipné.

Nejlepší odpověď
anonym

Honzucho netrefil jses ale nejsi daleko

Další odpovědi
ReHu

Mě se víc líbila čertice.

panenka

Já bych řekla že je podobná Whoopi Goldberg 🙂a nebo zpěvačce CHER

Honzucha

je to Carmella DeCesare.
to je teda kus, co?

Bunnik

Podle mě by to klidně mohla být i Eva Longoria ze Zoufalek :)

Miroslavst

Burák je oříšek, ale na druhou stranu vím, kdo je burak.
A jinak co se týká podobnosti, to si raději nechám pro sebe, abych se neztrapnil. :D:D