annas

Kdo je autorem známé Oslí serenády?

Tento jubilant byl americký pianista a hudební skladatel českého původu. Je pokládán za jednoho ze zakladatelů amerického hudebního divadla.

Znáte jeho další dílo?

Nejlepší odpověď
quentos

Rudolf Friml, dnes je tomu 38 let, co zemřel. „Závišovy písně“. Více viz ve zdroji

Zdroj: http://www.mu­zikus.cz/klasic­ka-hudba-jazz-clanky/Skladatel-mesice-Rudolf-Friml~31~prosi­nec~2002/

Další odpovědi
vagra

Nelze nepřipomenout Frimlovu překrásnou operetu Rose Marie.