annas

Kdo je autorem uvedených slov? V kterém televizním seriálu jsme je slyšeli?

„Na tragickej život jsem já pes!“

Nebyla to jen herečka, ale i autorka několika knih. Vydala i úspěšnou kuchařku. Byla i vědma a uměla věštit z kávové sedliny. Tvrdila: „Copak není pravda, že každý mrak má stříbrný okraj?“.

Vzpomenete si na některou její roli?

Nejlepší odpověď
hanjimka

Moje oblíbená Helenka Růžičková a seriál Vlak dětství a naděje.A role asi nejznámější-úžasná vesnická mamina Škopková.

Další odpovědi
vagra

Helena Růžičková-Dnes je tomu 7 let, kdy zemřela /4.ledna 2004/

anonym

Trilogie Ecce homo (homolka,tobolka)a hogo fogo!

iceT

http://www.fdb­.cz/lidi/21545-Helena-Ruzickova.html