zjentek

Kdo je autorem pokřiku „Banik pi.čo!“?

Kdo na to přišel?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Víte jak vznikl pokřik Baník pičo? To se kdysi nějaký reportér vydal do ostravských ulic a ptal se občanů Ostravy na otázku: Mistr republiky na devět. Nikdo to neuhodl, tak přišel k jednomu staršímu pánovi a zeptal se ho na tu stejnou otázku. A ten mu odpověděl: Banikpyčo! Od té doby se to uchytilo a z pokřiku se v dnešní době stává skoro už obyčejný pozdrav! (J)

Zdroj: https://www.fa­cebook.com/Ba­nik1922/posts/101511054­30446249

kablik

asi stejný idiot jako seš ty…

zjentek

kua kablik a jak seš na tom ty? Stejnej? Větší? Menší? A pozná se to, když ti mrknu do profilu?

zjentek

Nazdar Bazar: no v Ově se můžeš zeptat, kdo je prezident republiky a nebo třeba ministr financí a vždycky to bude na devět, že jo

Nazdar Bazar

Poď na baňu.

annas

Ad Nazdar Bazar – odkaz není funkční. 🙂

Nazdar Bazar

Divné :D Tak alespoň zkuste zadat do vyhledavače „autor pokřiku baník pičo.“ Měli byste to tam najít.

marci1

https://www.fa­cebook.com/Ba­nik1922/posts/101511054­30446249