tornadolou

Kdo je auterem citátu: Takový je život! řekl klaun se slzami v očích a na tvář si namaloval úsměv

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že tato slova najdeme v díle Poslední z pierotů od Františka Kožíka. Pronesl je francouzský mim Jean Gaspard Deburau, který byl původem Čech.

Další odpovědi
Andělé

Annas,klobouk dolů,já jsem to včera večer dlouho hledala na netu,nikde jsem nic nenašla,jen,že je autor neznámý. Byla jsem zvědavá,jestli to někdo bude vědět.
Děkuji i já Vám,vrtalo mi to hlavou,že autora nevěděli,někam si to poznamenám.
Úplně vše se na netu nesežene,ještě jednou také děkuji:-)
Omlouvám se,chtěla jsem to napsat do diskuze,spletla jsem to,ale už to nejde úplně smazat…

annas

Andělé, děkuji. Nejsem si jístá na 100 %. Tento výrok jsem konzultovala se svou známou, starší paní, ale výbornou češtinářkou. Obš jsme se shody. Snad to tedy tak bude.

Andělé

Annas,jsem si jistá,že když to píšete Vy a navíc jste to konzultovala i s jinou výbornou p.češtinářkou,tak to tak určitě bude.
Jsem opravdu ráda,že to vím a moc Vám za to děkuji 🙂