Baruš-lolli

Kdo je A? Seriál prolhané krásky

Kdo je podle vás A?
Dle všeho se to máme dozvědět v páté sérii, která začíná 10.června, ale já bych ráda znala vaše názory. Kdo myslíte, že holkám tak škodí? Na internetu se to hemží nejrůznějšími názory a teoriemi, kdo to může být. Své tipy mám, ale ráda bych znala vaše názory, teorie a tak :)

Odpovědi
emdolezalova

Hele můj tip je Jason, nebo Wren. Nikdo jiný mě nenapadá. Všichni ostatní jsou buď mrtví, nebo jim prostě nějak věřím. :D
Ale jsem strašně ráda že A není Ezra :)

slaninkaaaa

no…my máme s kamarádkou teorii,že -A. je bud Mona nebo Wren.....proste Mona se chova furt tak divne… :D ale treba to delaji naschval..... u tohohle serialu nikdy nemuzem vedet,co je pravda… :D