ludovitek

Kdo jde také zítra ze zaměstnanců na nemocenskou?

Na jednu stranu nám tady někdo tvrdí, že je vir nebezpečný, že je nutná karanténa a pak nás vyhání do rizika mezi potencionální přenašeče na pracoviště? Jdu na nemocenskou! A Kellner ať si ty svoje roušky strčí někam – já ti tvoje investice v této zemi zachraňovat nebudu. Najděte rozdíl mezi Černobylem a tím co se děje dnes.

Nejlepší odpověď
dudu

Před chvílí běžela reportáž Češky žijící v severní Itálii. Podle jejího poznání se obyvatelé chovají velmi optimisticky, většina důvěřuje státu a vládě a každý předvečer hrají a zpívají do ulic ze svých balkonů. Nemám důvodu jí nevěřit a o to víc se mně chce z tebe zvracet!

Další odpovědi
autacek

Jestli jsi nemocný, nejprve návštěvu praktického lékaře konzultuj telefonicky. Nemá smysl čekat v čekárně a nakazit, nebo se nechat nakazit.

Pochopitelně pokud ti nic není, tak mazej do práce, alespoň než krizový štáb rozhodne jinak. Mimochodem, co by měly teprve říkat ostatní profese, třeba prodavačky, na které celé dny někdo prská?

elkon

Na nemocenskou má jít ten, kdo je nemocný, ne ten kdo je „vychcánek a posera“. Zažádej o neplacené volno, když jsi měkota.

kozomrk

Souhlas. Ráno pojedu MHD s desitkama lidi, budu pracovat na hale asi se stovkou lidi, pak pujdu do jidelny kde bude dalsich x desitek lidi, pak zpatky na halu. Odpoledne zpatky z prace domu. Doma se svalim do kresla a budu drzet karantenu?

DoTazatel

@kozomrk, @ludovitek – dva účty, jedna osoba, hmm…? :P

Mc Merkurion

… je jich víc, e to vidět podle obsahu otázek … samé provokace …