Kryšpín

Kdo jde v čele průvodu hrdosti Prague Pride?

Kdo jde na čele průvodu hrdosti Prague Pride?

Matičkou Prahou prošel vzácný duhový průvod leseb, gayů translidí, kdo jde ve předu dámy stařešinové, politici, hosté fandové.

Nejlepší odpověď
marci1

Hřib, Bartoš, Šlechtová, Cina, zvířátka, Stropnický. 🙂
https://www.ex­pres.cz/celebri­ty/prague-pride-duha-zdenek-hrib-barots.A190811_112­656_dx-celebrity_krio

Další odpovědi
Pepa25

„Již druhým rokem vyjely v čele průvodu tři duhově ozdobené vozy Mini Cooper, ve kterých se vezou osobnosti oceněné titulem Maršál nebo Maršálka za podporu a prosazování rovných práv pro komunitu LGBT. Letos titul připadl herci Jiřímu Hromadovi, který léta stál v čele gay hnutí v Česku a přispěl k prosazení zákona o registrovaném partnerství. Maršálkou je pak poslankyně ANO Karla Šlechtová a druhým maršálem romský aktivista David Tišer. “

Zdroj: https://www.li­dovky.cz/domov/do-ulic-prahy-vysel-pruvod-hrdosti-prague-pride-marsalkou-je-exministryne-obrany-slechtova.A190810_125­604_ln_domov_e­le

Kryšpín

Pepa25, tak díky za vysvětlení takové vzácné osobnosti v čele duhařů.